Ankara Keçiören-Pursaklar'da Ev ve Ofis Temizliği, İnşaat Sonrası Kaba Temizlik işleriniz itina ile yapılır.

Tarih 22.12.2018 | Hit: 121 | İlan No: #26621
Paylaş Rapor Et Yazdır Favorilerime ekle Kıyaslama listesine al
Ülke: Türkiye
Şehir: Ankara
İlçe: Keçiören
Adres: Ufuktepe mahallesi Başkent caddesi 846.sokak no:29/A
Faaliyet Şekli: Bireysel
Hizmet Konuları: Bina Temizliği

        ŞİRİN Temizlik olarak Ankara Keçiören ve Pursaklar bölgesinde tüm temizlik ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile hizmet vermektedir.
Prensip sahibi temizlik şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza cevap vermektedir. Uygun temizlik fiyatları konusunda herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz.
(ŞAHIS BİNA TEMİZLİGİ) -MERDİVEN TEMİZLİĞİ -DOĞALGAZ SAATLERİNİN- TEMİZLİGİ -DOĞALGAZ BORULARIN TEMİZLİGİ -MERDİVEN DEMİRLERİN SİLİNMESİ -KÜPEŞTE KENARLARIN SİLİNMESİ -ÇARPAN KAPI VE GİRİŞ KAPILARIN SİLİNMESİ -ÖRÜMCEK AĞLARIN ALINMASI -GARAJ İÇERİSİNİN TEMİZLİGİ -BAHÇE CİMLERİNİN SULANMASI BİÇİLMESİ -ÇEVRE MINTIKA TEMİZLİĞİ -AKŞAMLARI ÇÖPLERİN ATILMASI -KIŞ AYLARINDA GARAJ VE BİNA GİRİŞ KAPI ÖNLERİNDEKİ KARLARIN KÜRENMESİ 

  

Galip ÇEVİK  İLETİŞİM: 0 530 017 0666

Tecrübe


Uzun Yıllardır hizmetinizde olan ŞİRİN Temizlik şirketi siz çok kıymetli müşterilerine hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Müşteri Memnuniyeti


ŞİRİN Temizlik Şirketi Alanında Uzman ve Deneyimli Kadrosuyla Müşteri Memnuniyetini %100 Sağlamaktadır.

Profesyonel Temizlik


Ev, İşyeri, Ofis, Villa, İnşaat Sonrası temizlik vb. ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnşaat sonrası temizlik

 konusunda, müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Deneyimli ekibimizle birlikte, temizlik işlerinizi çok kısa bir süre içerisinde ve muntazam şekilde tamamlıyoruz. Uzun yıllardır süren sektör deneyimimizle, bizlerden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz

                                                                                 

Benzer İlanlar