Akustik Su Kaçak Tespit Cihazı

0TL
Tarih 09.05.2017 | Hit: 68 | İlan No: #23602
Paylaş Rapor Et Yazdır Favorilerime ekle Kıyaslama listesine al
Ülke: Türkiye
Şehir: Malatya
İlçe: Merkez

Akustik Su Kaçak Tespit Cihazı

Su kaçak tespit cihazı beton içindeki patlamış yada sızıntı yapan su boruların yerini dinleyerek noktasal olarak tespit eder. Beton yüzey sensörünü, Beton yüzeyine temas ettirdiğinizde suyun haraketlerini dahi rahatlıkla duyarsınız.

Patlamış ve sızıntı yapan su borularının kaçak tespitinde %100 çözüm.

Bu su kaçak cihazı çok küçük su sızıntı titreşim veya seslerini toplayarak kulağınıza ileterek size kaçağın yerini noktasal olarak tespit etmenizi sağlar. Basınçlı su borularında 50cm derinliğindeki su borusundaki patlakları tespit yapabilirsiniz. Su kaçak cihazı beton, fayans, kalebodur, mermer, taş, duvar gibi zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir.

 

Du su kaçak cihazı binlerce kez Şarj edilebilir, üstelik pile ihtiyacınız yoktur!

Tek şarj ile (24 saat) çalışma yapabilirsiniz. Cihaz (1 yıl garantilidir). Sıfır yedek parça temini yapabilirsiniz arızalanan cihazınızı servisimize göndererek tamir ettirebilirsiniz.

Bu su kaçağı tespit cihazı ile Basınç pompası kullanarak damlama kaçakları dahi tespit edebilirsiniz Nasıl mı? İşte cevabı Damlama kaçakları tespit etmek için boruya basınç pompasını bağlayarak basınç miktarını 1-2 bar arttırın damlama kaçak normal su kaçağına dönüşecektir 5 dakika gibi kısa bir sürede su kaçak cihazı sensörü nü su borusu boyunca temas ettirerek gezdirin kaçak olan noktada yüksek bir ses olarak (TISS) lama sesi duyacaksınız bu sesi duyduğunuz noktayı hilti ile kırın kaçağın burda olduğunu göreceksiniz.

Akustik Su kaçak sızıntı tespit cihazı

10 cm çapında bir alanda tespit hassas lığı vardır. Sensörün ses algılaması sadece betonun iç kısmını kapsar dışardaki sesleri kısar beton içindeki suyun hareket selerini arttırır.

Profesyonel Su kaçak Tespit Cihazı ile kesin çözüm.

Bu su kaçağı tespit cihazı ile su borularının nereden geçtiğini dinleme yoluyla tespit edebilirsiniz.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER :Frequency Range: 155 Hz ~ 2200Hz (-3dB) - Outside Band Attenuation: -18db/oct - Maximum Hold time: 10 Seconds or Over - sensor: NCP piezoelectric element - Minimum operating voltage: 1.6V - power indicator lamp: 1.6 V or less - power consumption: 3ma/rl = 16 Vcc = 1.6V-power, no signal: S-006P (1.6V) Lithium battery - battery life: 30-50 hours in normal use or Over - Size Weight: 21x19x12 cm - 800 g.

KUTU  İÇERİĞİ: 1 x Su kaçak cihazı - 1 x kulaklık - 1 x şarj cihazı

Benzer İlanlar