Elektronik Sıvı Dolum makinası (3-3000ml)

1.100TL
Tarih 21.04.2017 | Hit: 77 | İlan No: #23487
Paylaş Rapor Et Yazdır Favorilerime ekle Kıyaslama listesine al
Ülke: Türkiye
Şehir: İstanbul
İlçe: Üsküdar
Adres: Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. No:3 Üsküdar İstanbul

RYD-E  Elektronik sıvı Dolum makinası (3-3000ml) 

Yüksek Dolum aralığı;

Renas RYD-E Yarı otomatik Elektronik sıvı dolum makinası 3ml-2000ml arasında sorunsuzca dolum yapar, 

6 Farklı Gramaj Hafızası;RYD-E 6 farklı gramaj hafızasına sahiptir. Çalıştığınız farklı türdeki ürünleri hafızasına alarak, her ürün değişiminde ayrı ayar gerektirmeden kolaylıkla ürünler arasında geçiş yapabilirsiniz. Kendinen Emiş sistemi;RYD-E Kendinden emişli bir makinadır, emiş hortumunu doldurmak istediğiniz ürünün bulunduğu tanka yada bidona bırakmanız yeterlidir. Kompresör Gerektirmez;RYD-E Kompresör gerektirmez. Sadece elektrik enerjisi ile çalışır. 

Düşük Güç Tüketimi Kolay kullanım;RYD-E iki ampül kadar elektrik enerjisi tüketir. Cep telefonunuzu taktığınız prize takarak kullanabilirsiniz. Kolay işletme menüsü sayesinde kolaylıkla ayar yapıp kullanabilirsiniz. İki farklı çalışma modu;RYD-E iki farklı çalışma moduna sahiptir. ister Pedalla, isterseniz ayarladığınız zaman aralığında otomatik olarak çalışır. 

Bol Yedek Parça ve Garanti;RYD-E Renas Makina garantisi altındadır, tüm elektronik aksam 1 yıl boyunca fabrikasyon hatalara karşı garantilidir. RYD - E uygun yedek parça fiyatları ile uzun yıllar işletmenize hizmet eder.Paslanmaz Gövde ve silikon hortum;RYD-E  Paslanmaz gövdesi ve antibakteriyel silikon hortumu sayesinde gıdaya ve GMP şartlarına uygun bir makinadır.

Makina Teknik Özellikleri

Model : RYD-E        

Voltaj :  AC 180V-260VGüç: 30WDolum Aralığı: 3ml-3000mlMaksimum Debi: 3.2L / dakPaket Boyutu: 370 * 360 * 190mmAğırlık: 5.5kgMaksimum Mesafe : 2 metreAnti-damlama İşlevi: VarHafıza Fonksiyonu: Var

Benzer İlanlar