YAZICI-FOTOKOPİ KİRALAMA HİZMETLERİ

Tarih 18.05.2016 | Hit: 181 | İlan No: #21148
Paylaş Rapor Et Yazdır Favorilerime ekle Kıyaslama listesine al
Ülke: Türkiye
Şehir: İstanbul
İlçe: Küçükçekmece
Adres: Yeişilova mah.Reyhan cad.Gazi sokak no:3/A
Faaliyet Şekli: Ticari
Hizmet Konuları: Sunum Ekipmanları

MY SERVİS BİLİŞİM HİZMETLERİ kurulduğu ilk günden bu yana sayısız kurumsal firmaya önemli hizmetlerde bulunmuştur…

Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sektördeki farkını her geçen gün hissettirmeyi başaran MY SERVİS en ucuz fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Satış Öncesi ve sonrası mükemmel bir şekilde verilen teknik servis hizmetleri MY SERVİS kalitesini rahatlıkla gözler önüne sermektedir. Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet sunan MY SERVİS ile işletmenizin kırtasiye giderlerini olabildiğince azaltmayı başaracaksınız. MY SERVİS BİLİŞİM www.fotokopikiralamasistemleri.com adresinde sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Fotokopi kiralama uzun ve kısa dönemli fotokopi makineleri kullanımı için önerilmektedir. Günlük, haftalık, aylık veya istenilen herhangi bir sürede fotokopi kiralama, yazıcı kiralama sistemleri ile kullanacağız bu cihazlar, işletme maliyetlerinizi yarı yarıya düşürecektir.

Yazıcı ve fotokopi kiralama hizmetleri ile baskı maliyetlerinizi kontrol altına alabilir ve sürpriz maliyetler ile karşılaşmazsınız.

My Servis fotokopi ve yazıcı kiralama ve teknik servis hizmeti vermektedir.Kullanıcı dostu tasarıma sahipwww.fotokopikiralamasistemleri.com adresinde siz değerli müşterilerini beklemektedir.

YAZICI FOTOKOPİ KİRALAMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

0212 533 76 40

e-posta: info@myservisbilisim.com

Benzer İlanlar