Broşür dağıtım

Tarih 08.08.2015 | Hit: 273 | İlan No: #18935
Paylaş Rapor Et Yazdır Favorilerime ekle Kıyaslama listesine al
Ülke: Türkiye
Şehir: Ankara
İlçe: Çankaya
Faaliyet Şekli: Ticari
Hizmet Konuları: Özel Kurye

Broşür bastırdınız ve dağıttıracaksınız ama gerçekten dağıtılıp dağıtılmayacağı konusunda  ciddi endişeleriniz var.Acaba yerlere mi  saçılacak yada çöp kutularına mı atılacak diye düşünmeden edemiyorsunuz.Broşür dağıtımı, acemilerin eline  bırakılmayacak kadar önemli bir hizmettir . Kuryeman  olarak, size broşürlerinizi nasıl dağıtacağımız konusunda bilgi verelim.İlk önce broşürlerinizin hangi bölgelerde dağıtılacağı konusunda birlikte karar vermeliyiz.Hedef kitlenize  ulaşmak için dağıtım yapılacak bölgeler dikkatli seçilirse broşür dağıtımı daha verimli olacaktır.

Broşür dağıtımında ikinci önemli  nokta  dağıtımını yapacağımız broşürlerin adetidir.çünkü bölgedeki her eve her posta kutusuna ulaşmak istiyorsak broşür sayısını da ona göre belirlemeliyiz.

Broşürlerinizi dağıtmak istediğiniz günlere de birlikte karar vermeliyiz.Zira dağıtımını yapmamızı istediğiniz bölgelerde ki müşteri hedef kitlenizin gelir dağılımı,meslek grupları,maaş günleri de göz önüne alındığında broşür dağıtımından daha iyi dönüşler alabilmek için bu saydığımız unsurlara dikkat etmek önemlidir

Broşür  dağıtılacak bölgeleri ve broşür sayısını da belirledikten sonra kuryeman olarak sizinle broşür dağıtım hizmet sözleşmesi imzalayacağız. Bu sözleşme size broşür dağıtımımızla ilgili olası bir anlaşmazlık çıktığında hakkınızı korumakla ilgili yazılı garanti belgesi yerine geçecektir.

Broşür dağıtım süreci  personelimizin  sahaya çıkmasıyla başlar.

Kuryeman  ekipleri broşür dağıtımı için sahaya çıktığında şirket üniformalı ve boyunlarında yaka kartları takılı çıkarlar.

Kuryeman şirketi broşür dağıtımı için yasal zorunluluk olan P-1 Yetki belgesine sahiptir.

Kuryeman ekipleri el ilanı  dağıtımı yaptığımız  bölgelerde  bilgi formlarına dağıtım yapılan caddenin,sokağın ve apartmanların  isimlerini(numaralarını) tek tek yazmakta ve posta kutularına kaç adet broşür bırakıldığını itina ile not almaktadırlar.

Posta kutularına dağıtımını yaptığımız  el ilanlarını dıgıtal fotograf makineleri ile  fotograflıyarak   tüm broşürleri görsel kanıt altına alıyoruz.broşürlerinizin bir tanesinin bile heba olmadığını   ispat ediyoruz.

Böylece sizlere hem yazılı hem de görsel  rapor sunuyoruz.Amacımız sizlere daha kaliteli kurye ve dağıtım hizmetleri sunmaktır.

Benzer İlanlar