BURSA TEMİZLİK VE HİJYEN KURSU

Tarih 14.12.2014 | Hit: 203 | İlan No: #16938
Paylaş Rapor Et Yazdır Favorilerime ekle Kıyaslama listesine al
Ülke: Türkiye
Şehir: Bursa
İlçe: Nilüfer
Adres: Yerleşim sitesi Çiğdem Apt.H.Blok Görükle Bursa

BURCEM KURS HİZMETLERİ        :

KURSUN MAHİYETİ                        :              Dört haftalık Uzman Temizlik Görevlisi Kurs sertifika programının amacı hizmet sektöründe faaliyet gösteren temizlik hizmetleri, işletmelerinde gerek temizlik görevlisi gerekse yönetici olarak görev alabilecek insanları yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

KURSUN AMAÇLARI                      :              İnsan sağlığı açısından önemli bir yere sahip olan Hijyen ve temizlik konusunda yetişecek personelin deterjan kimyasallarını tanıması, kirlerin ve atıkların nev’ine göre yüzeylere uygulanması, temizlik ürünleri satış ve pazarlama konusunda bilgi birikimine sahip olması, sağlıklı deterjan tüketiminde bilinçlendirilmesi, periyodik temizlik metotlarının tanıtılması, deterjanların sağlığa olan zararları konusunda bilinçlendirilmesi,  ekipmanların kullanımı ve İş güvenliği hususlarında deneyimli personellerin yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.

KURS PROGRAMI                            :              Kursumuz dört hafta olup Teorik olarak toplamda 22 derstir. Her ders sonrasında bir kuiz ve her hafta sonrasında final sınavı yapılarak kursiyerlerin teorik olarak bilgi seviyeleri ölçülecektir. Ayrıca saha çalışmalarında kursiyerlerin saha uygulamaları puanlama yapılarak değerlendirilecektir Yapılan kuizler derecelendirmede %20, Hafta sonu sınavlar; %30 Saha uygulamalarında verilen puanlamalar %50 olarak değerlendirilerek kursiyerlerin başarı seviyeleri tespit edilecektir. Kurs Ücretlerimiz kişi başı 200 TL dir.

KURSA BAŞVURUDA BULANAN KURSİYERLER HAKKINDA :         Kursiyerlerin kurs dönemi boyunca sigortaları yapılarak her çıktıkları temizlik alanlarındaki uygulamalardan ücret alacak ve Firmalarda ihtiyaca göre alınacak kadrolara yerleştirileceklerdir. İsteyen kursiyerimiz temizlik firması açması halinde bünyemizde kullanılan temizlik ürünleri ve sarf malzemeleri belirlenerek, bayilik verilecek, Sadece Hizmet sektöründe hizmet vermek üzere açılan firmalara toptan fiyatına parekende ürün verilerek destekleneceklerdir.

 

Benzer İlanlar