ZEREN78 NAKLİYAT

Tarih 04.10.2013 | Hit: 341 | İlan No: #1321
Paylaş Rapor Et Yazdır Favorilerime ekle Kıyaslama listesine al
Ülke: Türkiye
Şehir: Ankara
İlçe: Yenimahalle
Adres: Başkent Galericiler Sitesi 667. Sokak No:23 Batıkent
Faaliyet Şekli: Ticari
Hizmet Konuları: Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliyat
Zeren 78 Nakliyat üst düzey yönetim anlayışıyla taşıma sektörüne büyük ivme kazandırmıştır. Evden eve taşımacılık konusunda gerek araç gerek uzman personel gerekse üst düzey kurumsal taşımacılıkla, siz değerli ankaralılara hizmet etmektedir.
İyi Bir Firma
Zeren 78 Nakliyat başlangıçtan bitişe sorumluluk taşır. Zeren 78 Nakliyat experleri evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder. Nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, ambalaj malzemesi, kaç elemanın geleceğini tespit edip planlama yapar.
Anahtar teslimi nakliyat nasıl yapılır?
Nakliyede ilk gruplandırma sistemini başlatan Zeren 78 Nakliyat a'dan z'ye anahtar teslimi nakliye yapmaktadır.
Banyo malzemeleri, kiler malzemeleri, mutfak malzemeleri vs bunlar kolilerle gruplandırılır. Ayrıca kumaş içerikli eşyalarınız önce tek kullanım strech naylonlara sonra battaniyelere sarılır, mobilyalarınız sökülür demonte edilir daha sonra temizlik elemanı nakliyeden kaynaklanan kirli alanları temizler. Özel eşyalar haricinde evdeki tüm eşyaların yeşleştirilmesini yapar ve size teslim ederiz.Merkezi Ankara Etlik'te olmasına rağmen Zeren Nakliyat Ankara İli, ilçeleri ve tüm Türkiye genelinde evden eve nakliye yapmaktadır. Ankara'da şehir içi nakliyata bir araçla başlamış olup çıkardığı düzgün iş ve hızla gelişen müşteri porföyüyle limited şirketi olmayı başarmıştır. Yaptığı bir kaç şehir içi nakliyeyle bu işin sırrını çözen Mustafa Zeren bu hizmette en önemli kalitenin araç personel ve işe uygun paketleme malzemesi olduğunu anlamış ve bütün yatırımını bu doğrultuda kullanmıştır. Sitede bulunan bütüm araçlar Zeren Nakliyat Limited Şirketine aittir. Uluştırma Bakanlığı'nın zorunlu hale getirdiği tüm belgelere sahip olan Zeren Nakliyat resmi kurum ve kuruluş taşımacılığı yapmaktadır. Birinci hedefi hizmette kalite olan Zeren evden eve nakliyat farkını hizmet almadan anlayamazsınız. Kaliteli nakliyede olması gereken birinci sınıf mobilyacı birinci sınıf paketlemeci ve birinci sınıf istifci kalite çıtasını yükselten en önemli unsurlardandır. Biz Ankara İli ve tüm Türkiye genelinde bu hizmete talibiz. İşini bize veren ya da vermeyen tüm müşterilerimize teşekkür ediyorum.
Firma sahibi Mustafa Zeren

Benzer İlanlar